We are a leading Wholesale Distributor of solvent dye black 5, solvent dye yellow 14, solvent yellow 2 dyes and solvent soluble dyes glass coating from Vadodara, India.
₹ 400 / Kg Get Latest Price
| Color | Black |
| Form | Powder |
| Packaging Type | Drum Packing and Bag Packing |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Size | 10kg |
| Moisture | 2% |
| Ph Value | 7 |
₹ 500 / Kg Get Latest Price
| Color | Yellow |
| Form | Powder |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Size | 10kg |
| Moisture | 2% |
| Ph Value | 7 |
₹ 450 / Kg Get Latest Price
| Color | Yellow |
| Form | Powder |
| Packaging Type | Bag Packing and Drum Packing |
| Usage/Application | Industrial |
| Packaging Size | 10kg |
| Moisture | 2% |
| Ph Value | 7 |
Get Latest Price
| Form | Powder |
| Packaging Size | 10kg |
| Packaging Type | Bag and Drum |
| Usage/Application | Industrial |
| Ph Value | 7 |
Solvent soluble dyes glass coating
Shubham Agrawal (Partner)
Subh Chem
A-4,SHYAMGOKUL SOCIETY
Vasna Road, Vadodara - 390007, Gujarat, India