Wholesale Distributor of a wide range of products which include blue 122 solvent dye, blue 104 solvent dyes and blue b solvent dye.
₹ 1400 / Kg Get Latest Price
| Color | Blue |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| Packaging Type | Packet |
| Usage/Application | Plastic |
| Ph Value | 6 |
| Form Type | Powder |
| Brand | Subh Chem |
Price Range: 500-7000 Rs./ Kg
₹ 1300 / Kg Get Latest Price
| Brand | Subh Chem |
| Packaging Size | 25kg |
| Packaging Type | Drum packing |
| Form | Powder |
| Color | Blue |
| Ph Value | 6 |
| Usage/Application | Plastic |
| Form Type | Powder |
Price Range: 500-7000 Rs./ Kg
₹ 1300 / Kg Get Latest Price
| Packaging Type | Drum packing |
| Packaging Size | 25kg |
| Brand | Subh Chem |
| Form | Powder |
| Usage/Application | Industrial |
| Color | Blue B |
Price Range: 500-7000 Rs./ Kg
Shubham Agrawal (Partner)
Subh Chem
A-4,SHYAMGOKUL SOCIETY
Vasna Road, Vadodara - 390007, Gujarat, India